Nasze grupy

Sprawdź jakie zajęcia prowadzimy w naszej szkole i wybierz odpowiednie dla siebie!

Grupa początkujących

Zajęcia w grupie początkujących przeznaczone są dla osób, które nigdy nie trenowały lub kontakt z tym sportem był bardzo znikomy. Plan zajęć przeprowadzam w sposób przemyślany, a co najważniejsze bezpieczny. Poziom treningów jest dostosowany do możliwości uczestników, tak aby każdy mógł doskonalić swoje umiejętności. Realizuję naukę  od podstaw, a w miarę nabywania nowych zdolności, treningi stają się bardziej zaawansowane. Ćwiczenia przeprowadzane są zarówno indywidualnie, jak i  w parach.  Zapewniam, że treningi są całkowicie bezpieczne i dostosowane do fizycznych możliwości ćwiczących.

Dzięki regularnym treningom zdecydowanie zwiększy się Twoja wydolność organizmu,a także refleks. Kickboxing pozwala na rozładowanie negatywnych emocji i poznanie podstawowych technik samoobrony. Ponadto, modeluje sylwetkę i podbudowuje pewność siebie. Zaznaczam, że to nie jest technika walki, w której najważniejsza jest siła. Kickboxing kładzie duży nacisk na dokładność techniki, która zwiększa się dzięki wielokrotnemu wyprowadzaniu kopnięć i ciosów. Moim zadaniem będzie czuwanie nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń i prowadzenie dalszego planu treningowego.

Zacznij rozpoczniesz swoją przygodę z Kickboxingiem musisz sprawdzić czy nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych. To bardzo wymagający sport, który angażuje całe ciało, więc przed rozpoczęciem treningów należy upewnić się czy taki wysiłek nam nie zaszkodzi. Jak przygotować się do pierwszego treningu? Przede wszystkim musisz zaopatrzyć się w pozytywne nastawienie! Na samym początku może być ciężko, ale nie zniechęcaj się. Dokładnie wyjaśnię i zademonstruje każde ćwiczenie, zaczynając od tych najbardziej podstawowych. Na samym początku najważniejsza jest prawidłowa pozycja wyjściowa. Musisz pamiętać o ugiętych nogach, jedna z nich powinna być wysunięta, podobnie jak ramię. Aby uniknąć niepotrzebnych kontuzji warto, abyś zaopatrzył się w ochraniacze na nogi i rękawice na dłonie. Na każdym, kolejnym treningu przedstawię Ci nowe chwyty i w miarę systematycznych zajęć poczujesz się pewniej. Po kilku zobaczysz pierwsze efekty, które z pewnością Cię zachwycą!

Koszt karnetu to: 99 zł miesięcznie

3 zajęcia tygodniowo
Karnet poranny / popołudniowy

Jednorazowe wejście do klubu: 20 zł

Szkraby Team

W czasach, w których nowe technologie pochłaniają większość czasu, bardzo ważne jest, aby zadbać o zdrowie dzieci i zapewnić im potrzebną dawkę ruchu. Prowadzone przeze mnie treningi Kickboxingu to doskonały sposób na zapewnienia im zabawy, połączonej z możliwością rywalizacji i sprawdzenia swoich możliwości. Dzięki temu, dzieci mogą budować pewność siebie i czuć się swobodnie w społeczeństwie. Aby rozwijać umiejętności najmłodszych kickboxerów prowadzę zajęcia dla grup od 5 lat, a także grupę od 10 lat dla starszych dzieci. Jestem doświadczonym oraz wykwalifikowanym trenerem, dlatego zawsze czuwam nad bezpieczeństwem maluchów.

Duży wpływ na prawidłowy rozwój dzieci ma regularna aktywność fizyczna. Ponadto, dzieci mają naturalną potrzebę ruchu, przez co są energiczne i potrzebują sposobności do spożytkowania swojego temperamentu. Treningi Kickboxingu zapewnią niezbędną dawkę ruchu, a ze względu na intensywność zajęć dają duże pole do wyładowania nadmiaru energii. Być może, dzięki moim treningom, Twoje dziecko odnajdzie nowe hobby, które będzie mogło rozwijać z pasją i w późniejszych etapach zdobywać nagrody w konkursach. Zajęcia realizuję w formie zabaw, podczas których wplatam elementu kopnięć i boksu. Przez gry zespołowe dzieci poprawiają swoją koordynację, sprawność fizyczną oraz uczą się poprawnego wykonywania technik walki.

Treningu Kickboxingu to nie tylko dobry sposób na zapewnienie odpowiedniej dawki sportu w życiu dziecka. To także dobra okazja do rozwinięcia umiejętności społecznych i nauka nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. Podczas zajęć, uczę samokontroli, a także wzajemnego szacunku. Wynika to, nie tylko z poznawania przez dziecko nowych przyjaciół,  ale również współzawodnictwa. Uważam, że takie aktywności motywują do dalszej pracy oraz budują poczucie własnej wartości. Dzięki regularnym spotkaniom uczę dzieci walki zgodnie z zasadami fair-play, co ma przełożenie na życie poza salą treningową. Dodatkowo, przez zapamiętywanie schematów i kolejnych ruchów, najmłodsi ćwiczą pamięć i koncentrację. 

Koszt karnetu to: 99 zł miesięcznie

Jednorazowe wejście do klubu: 20 zł

LADIES TEAM

Czas obalić mit, że Kickboxing to dyscyplina wyłącznie dla mężczyzn. Trenować może każdy. Wszystkie umiejętności przyjdą z czasem, podstawą jest zaangażowanie, cierpliwość i systematyczność. W porównaniu ze zwykłymi treningami fitness, moje zajęcia oprócz smukłej sylwetki, podnoszą koordynację, refleks i zwinność. Ponadto, poza spalaniem zbędnych kalorii, na treningach uczę samoobrony, która może okazać się przydatną umiejętnością w sytuacjach kryzysowych. Jeżeli chcesz aktywnie spędzić czas pracując nad swoją figurą, a przy okazji pozbyć się negatywnych emocji, zapisz się na treningi w grupie Ladies Team.

Dla Pań, które chcą szybko widzieć efekty swojej pracy, trening Kickboxingu to bardzo dobry wybór. Poprawia wydolność organizmu jednocześnie wzmacniając mięśnie. W ciągu jednego spotkania można spalić nawet  800 kcal. To zdecydowanie jedna z najbardziej intensywnych form aktywności fizycznej. Oprócz znacznej poprawy kondycji, będziemy pracować również nad szybkość reakcji na zmianę sytuacji oraz intuicyjność. Dodatkowo, dzięki wypracowaniu poprawnej techniki możliwa jest wygrana konfrontacja z silniejszym przeciwnikiem. Ciekawa jest również sama forma prowadzonych przeze mnie treningów, która jest urozmaicona, a na każdych zajęciach doskonalone są nowe umiejętności. 

Na treningach panuje przyjazna atmosfera. Wzajemne poszanowanie  wnosi ogromny wkład  w budowanie pewności siebie. Zmienia się sposób poruszania się, sylwetka staje się wyprostowana, strzelista. Pilnuję, by każdy z uczestników traktował treningi jako formę odpoczynku od codziennych problemów, przez co po spotkaniu wszyscy mogą wyjść zadowoleni i pełni pozytywnej energii. Wszystkie ruchy dokładnie tłumaczę i  koryguję ewentuane nieprawidłowości. Jednocześnie staram się, aby program był indywidualnie dopasowany do umiejętności grupy. Dzięki temu, każdy może doskonalić swoją technikę we własnym tempie. Pierwszą lekcję poświęcam  na opanowanie właściwej postawy. Kluczowe jest odpowiednie ustawienie ciała, ponieważ tylko wtedy można prawidłowo wyprowadzać ciosy.

Koszt karnetu to: 99 zł miesięcznie

Jednorazowe wejście do klubu: 20 zł

GENTELMAN TEAM

W mojej ofercie znajdziecie specjalną grupę przeznaczoną dla Panów. Nawet najbardziej elegancki dżentelmen powinien dbać o swoją kondycję. Dzięki treningom Kickboxingu zbudujesz świetną sylwetkę i zaimponujesz  znajomością sztuki walki każdej damie. Jeżeli chcesz budować formę i poprawić swoją koordynację ruchową w ciekawy i efektywny sposób, zapisz się na zajęcia. Pierwsze efekty zobaczysz już po kilku spotkaniach i z pewnością stanie się to Twoją ulubioną aktywnością. 

Trening kickboxingu zawsze rozpoczynamy od rozgrzewki, aby uniknąć ewentualnych kontuzji. W zależności od poziomu grupy, przedstawiam mniej lub bardziej zaawansowane ciosy i wykopy. Aby trening był skuteczny, zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywanych ruchów. Pamiętaj! W kickboxingu siła nie jest najważniejsza, aby skutecznie wykorzystywać zdobyte umiejętności musisz pamiętać o precyzji. Jednak oprócz treningów typowo technicznych, prowadzę również treningi obwodowe i treningi na przyrządach. Podczas zajęć, wykorzystuje worki, skakanki, piłki lekarskie, opony i młoty. Najbardziej wymagające mogą okazać się “obwody”. Jednak dzięki ciężkiej pracy, będziesz mógł zobaczyć znaczny wzrost wydolności organizmu oraz poprawę refleksu. 

Kickboxing – sport walki, u którego źródeł leżą muai-thai i boks. To sztuka walki, która umożliwia spalenie bardzo wielu kalorii, a także poprawia motorykę oraz dynamikę. Jednak oprócz pozytywnego wpływu na zdrowie fizyczne, poczujesz również poprawę stanu psychicznego. Wymagające ćwiczenia, które wykorzystują koncentrację i głębokie skupienie, w sprzyjającym otoczeniu, mogą być potężną formą odstresowania. Na moich treningach, nauczę Cię honoru i wzajemnego szacunku. Rozwiązujemy konflikty bez użycia przemocy i motywujemy do realizacji postawionych celów. Trening Kickboxingu  wzmacnia ciało, umysł i duszę. Jak każda sztuka walki, wymaga połączenia szybkości, elastyczności i siły fizycznej. Jednak dzięki temu, odbywasz wszechstronny trening kondycyjny, który jest gwarancją świetnej formy. Ten sport łączy w sobie skupienie psychiczne z wytrzymałością fizyczną, więc trenuje całego Ciebie. 

Koszt karnetu to: 99 zł miesięcznie

Jednorazowe wejście do klubu: 20 zł

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA

Jeśli Kickboxing nie jest Ci obcą sztuką walki i znasz już podstawy ciosów i kopnięć, to grupa średniozaawansowana jest właśnie dla Ciebie. Na zajęciach będziemy pracować nad doprecyzowaniem podstawowych ruchów i dalszym rozwojem techniki. Dzięki temu, znacznie poprawimy Twoje wyniki fizyczne oraz zadbam, abyś był przygotowany do sportowej rywalizacji na poziomie średniozaawansowanym.  Znając podstawy o wiele łatwiej będzie Ci przyswoić nową wiedzę i z pewnością będziesz zadowolony z efektów. 

Do zajęć w grupie średniozaawansowanej mogą przystąpić osoby, które znają już podstawy i mogą rozwijać się na wyższym poziomie. Umiejętności kickboxera ocenia trener i na podstawie tej opinii można zmienić grupę. Osoby, które zetknęły się już z Kickboxingiem wiedzą ile korzyści można wynieść z treningów. Często rozwijają się w tej sztuce walki, ponieważ wiedzą jak dobrze wpływa na ich kondycję ciała, umysłu i ducha. Doskonalenie poznanych technik przychodzi im dużo prościej ze względu na wypracowaną wydolność organizmu i nabyty refleks. Dynamika ich ruchów jest płynna i poprawna technicznie, co pozwala na poznawanie nowych elementów ciosów i kopnięć. Jeżeli znasz podstawy Kickboxingu, grupa średniozaawansowane jest idealna do dalszego rozwoju pod okiem profesjonalnych trenerów. 

Treningi w grupie zaawansowanej polegają głównie na doskonaleniu  nabytych umiejętności i kształtowaniu wybranych cech motorycznych. Oprócz tego, wprowadzam nowe elementy w postaci trudniejszych kombinacji. Następnie, poznane ruchy  ćwiczymy w walce, jednak na tym poziomie sparingi odbywają się tylko dla chętnych osób.  Zajęcia dzielą się na ćwiczenia ogólnorozwojowe, ćwiczenia ukierunkowane na rozwój cech motorycznych oraz ćwiczenia właściwej techniki kickboxingu. Aby doskonalić poznane elementy rozwijam umiejętności uczestników w technice ręcznej i nożnej. Ponadto, kickboxerzy szkolą się w obronie i biernej, a także sytuacyjnej. Jednak najwięcej czasu poświęcam na ćwiczenie poprawnej pozycji wyjściowej. 

Koszt karnetu to: 99 zł miesięcznie

Jednorazowe wejście do klubu: 20 zł

TRENINGI INDYWIDUALNE

Trening indywidualny polega na współpracy trenera z podopiecznym. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma prowadzenia zajęć sportowych. Prowadzę zajęcia z jednym uczestnikiem lub w bardzo małej grupie. Jako trener odpowiadam za każdy trening, analizuję go i opracowuję plan treningowy na najbliższe spotkania. Jest on oparty o indywidualne potrzeby ćwiczącego oraz progres w rozwoju umiejętności. Dzięki temu, mogę odpowiednio dostosować intensywność  treningu, co skutkuje widocznymi rezultatami. Jeżeli chcesz szybciej i skuteczniej rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie kickboxingu, to koniecznie skorzystaj z oferty treningów indywidualnych. 

Dzięki treningom indywidualnym trener może skupić uwagę tylko na jednej osobie, co wpływa pozytywnie na osiągane efekty. Przeprowadzając takie zajęcia mogę w pełni skoncentrować się na technice wykonywanych ćwiczeń i skorygować błędy. W oparciu o analizę, przygotowuję specjalnie dostosowany plan treningowy, który jest ukierunkowany na potrzeby i możliwości fizyczne i psychiczne podopiecznego. Biorę pod uwagę jego wzrost, wiek, płeć i poziom zaawansowania. Dodatkowo, znacznie łatwiej jest mi zmobilizować uczestnika, ponieważ mogę się skupić bezpośrednio na jego pracy. Podczas zajęć początkowych sprawdzam umiejętności kickboxera i dostosowuje odpowiednie ćwiczenia ogólnorozwojowe. Ćwiczący może liczyć na dokładny instruktaż, a poznane techniki i kombinacje utrwalić są pod okiem trenera. Podczas zajęć korzystamy z łap bokserskich, na których możemy wykorzystać pełną siłę do uderzeń. W przeciwieństwie do walki z innym zawodnikiem, dzięki temu narzędziu można sprawdzić poziom swojej energii i dostosować odpowiedni dystans. 

Treningi grupowe również są ważne, ponieważ dzięki nim poznajemy nowych ludzi i nie zamykamy się na pracę w zespole. Jednak zdecydowanie szybszą i skuteczniejszą formą nauki są treningi indywidualne. Różnica polega na personalnym podejściu trenera do podopiecznego. To pozwala mi skorygować ewentualne błędy w technice i opracować specjalny plan treningowy, który można połączyć z ćwiczeniami na siłowni, by jeszcze bardziej pracować na swoją kondycją. Pamiętaj, jeśli trenujesz, Twoje ciało staje się sprawniejsze, a Ty sam czujesz się w nim lepiej. Nabywasz nowych predyspozycji do radzenia sobie w wyzwaniami i zyskujesz motywację do realizowania zamierzonych celów.

120 zł

Pojedynczy trening

 

100 zł od treningu

Pakiet 8 treningów
(do wykorzystania w jednym miesiącu)

 

80 zł od treningu

Pakiet 16 treningów
(do wykorzystania przez dwa miesiące)

Jednorazowe wejście do klubu: 20 zł