Nasze grupy

Sprawdź jakie zajęcia prowadzimy w naszej szkole i wybierz odpowiednie dla siebie!

Kickboxing

Taniec nowoczesny

Trening personalny to trening prowadzony przez trenera personalnego, który dostosowuje ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i celów klienta. 

 

Trening personalny różni się od treningu grupowego tym, że jest bardziej spersonalizowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb, celów i umiejętności klienta. 

Trening personalny niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak: większa skuteczność treningu, dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb, większa motywacja, pomoc w osiągnięciu celów i wiele innych. 

Trening motoryczny to trening, który ma na celu poprawę koordynacji ruchowej, równowagi, precyzji ruchów oraz szybkości reakcji. 

Trening interwałowy to trening, który polega na naprzemiennym wykonywaniu intensywnych ćwiczeń z krótkimi okresami odpoczynku. 

Aktywność fizyczna ma pozytywny wpływ na rozwój dziecka, ponieważ pomaga w poprawie zdrowia, kondycji fizycznej, umiejętności motorycznych oraz wpływa na rozwój psychologiczny. 

Uprawianie Kickboxingu wnosi wiele wartościowego w rozwój dziecka, takich jak: poprawa kondycji fizycznej, umiejętności samoobrony, rozwój motoryki oraz wpływa na rozwój psychologiczny. 

Aby zachować normy bezpieczeństwa podczas treningu, należy odpowiednio rozgrzać się przed treningiem, używać odpowiedniego sprzętu, przestrzegać zasad techniki oraz nie przeciążać organizmu. 

Taniec Nowoczesny to forma tańca, która charakteryzuje się swobodą ruchów, improwizacją oraz wpływami różnych stylów tańca. 

Taniec może pozytywnie wpłynąć na ciało i samopoczucie. Taniec pomaga w utrzymaniu zdrowia fizycznego poprzez poprawę wytrzymałości, koordynacji i elastyczności. Ponadto, taniec może pomóc w redukcji stresu i poprawie samopoczucia poprzez uwalnianie endorfin.

Treningi Personalne