O szkole

Dowiedz się więcej o naszej szkole!

Viking Team to profesjonalna szkoła walki zrzeszająca ludzi z pasją oraz charakterem do uprawiania sportów walki. Naszym celem jest budowanie Twojej formy od podstaw, skupiając się w początkowej fazie głównie na treningach technicznych, albowiem uważam iż technika oraz nawyki szkoleniowe, które wypracujesz na początku przygody z tą wspaniałą dyscyplina są solidną platformą do dalszego rozwoju sportowego! Jeżeli chodzi o grupę średniozaawansowaną, tutaj możemy postąpić trochę odważniej – treningi są adekwatne do poziomu wyszkolenia grupy. W dalszym ciągu kładę nacisk na technikę, lecz wyobraźnia sportowa tutaj działa prężniej! Zajęcia grup Ladies Team i Gentleman Team prowadzone są przede wszystkim pod kątem aktywności ruchowej. W tych grupach zależy mi na poszerzaniu świadomości na temat Kickboxingu oraz utrzymaniu waszego ciała i umysłu w dobrej kondycji.

moje metody

viking team

Jeżeli chodzi o grupę „Szkraby Team” praca z Dzieciakami to moja największa pasja, gdzie angażuje się w każde zajęcia na 100%. Przyznam jednak że zajęcia z Dzieciakami dają mi najwięcej satysfakcji. Na przestrzeni czasu zebrałem spore doświadczenie pracując w trzech klubach w Nowym Sączu jednocześnie. „Szkraby” to dla mnie źródło wdzięczności oraz dobrej energii, pomimo mojego wieku chcąc nie chcą łączy Nas relacja „kumpelska” co wprowadza na treningach luźną atmosferę oraz przyjazny klimat nie pomijając granic oraz dyscypliny, która na moich zajęciach spełnia istotny element.

Rozwój osobisty

Seminaria

Wraz z Tomkiem Sararą prowadzę seminaria ucząc kursantów nowych technik. Tomek jest moim serdecznym Przyjacielem oraz:

– Mistrz świata WKN

– Mistrz federacji DSF KICKBOXING CHALLENGE

– Wielokrotny Mistrz Polski w Kickboxingu

Czerpię od niego wiedzę z zakresu K-1. a dzięki naszej prężnie rozwijającej się współpracy moja wiedza rośnie co przełoży się na budowanie Waszej formy pod moim okiem!