O szkole

Dowiedz się więcej o naszej szkole!

Poznaj Trenerów studia treningów Personalnych

Renata Stec

12.06.1991

– Instruktor Sportu – specjalizacja Fitness
– Instruktor Tańca nowoczesnego
– Trener personalny – kształtowanie sylwetki
 
Licencjonowany Instruktor Instruktor Kickboxingu  
Witam 🙂
 
Sportem można powiedzieć zajmuje się od najmłodszych lat szkolnych. Odkąd pamietam zawsze uczestniczyłam, w zawodach szkolnych, powiatowych, wojewódzkich oraz małopolskich wielokrotnie stawając na podium. Od 13 lat zajmuję się Tańcem nowoczesnym kontynuując swoją Pasję w Studio Treningu Personalnego prowadząc zajęcia grupowe dla Dziewczynek. Od 6 lat jestem również Licencjonowaną Instruktorką Sportu oraz od 2 lat Instruktorem Kickboxingu Polskiego Związku.
Moją główną specjalizacją w klubie Viking Team jest modelowanie sylwetki oraz przygotowanie motoryczne zawodników pod starty zawodowe oraz amatorskie jak i prowadzenie treningów personalnych.
Zapraszam serdecznie! 🙂

Kamil Janik

Założyciel oraz główny Trener Studio Treningu Personalnego / Viking Team
Witajcie Kochani 🙂
– Instruktor Polskiego Związku Kickboxingu
– Zawodnik K-1
Moją główną specjalizacją jest Kickboxing, który towarzyszy mi od przeszło 10 lat! Generalnie Sport typu: boks, siłownie oraz ogólna aktywność fizyczna  towarzyszył mi od zawsze.
Doświadczenie jako fundament wiedzy trenerskiej opartej w moim przypadku na współpracy z czołówką zawodników oraz moim zaangażowaniu w rozwój oraz zdobywaniu wiedzy jest rdzennym filarem mojego Studio!
 
W moim klubie prowadzę amatorską grupę zawodniczą Kadetów młodszych oraz starszych jak i również walczących zawodowo zawodniczek oraz zawodników.
 
Ja oraz moja kadra trenerska cechujemy się przede wszystkim profesjonalnym podejściem oraz umiejętnościami merytorycznymi oraz adekwatnym sposobem dostosowania narzędzi do poziomu zaawansowania naszych podopiecznych!
Kickboxing od podstaw pod okiem wykwalifikowanych Trenerów!
 
Zapraszam serdecznie!
 

O Studio Treningów Personalnych

Nasze Studio powstało w 2021 r także jesteśmy na rynku od dwóch lat natomiast jako Trenerzy oraz osoby związane ze Sportem o wiele, wiele dłużej… To miejsce powstało od ludzi z Pasją dla ludzi z Pasją przede wszystkim dla osób aktywnie fizycznych lubiących ruch oraz chętnych przygód również zdobywania wiedzy! Kickboxing, boks oraz modelowanie sylwetki pod kątem treningów ruchowych z zakresu Cross treningu, treningu motorycznego czy interwałowego oraz innych równie kreatywnych metod, to jedne z wielu ofert jakie dla Was mamy! Głównie zajmujemy się treningami personalnymi dla różnych rodzaju poziomów zaawansowania!
Uważamy że Sport, w dobie dzisiejszych czasów powinien być nie odłączonym elementem w życiu każdego Człowieka! Dlaczego? Przede wszystkim neutralizuje stres, świetnie wpływa na kondycję całego ciała oraz buduje mentalnie zwłaszcza jeśli chodzi o najmłodszych! Cieszymy się bardzo że stworzyliśmy miejsce rozwoju oraz aktywnego spędzania czasu! Nasze kameralne Studio zapewni Ci idealne warunki do treningu a profesjonalna kadra trenerska zajmie się aby poświęcony czas nie poszedł w las!

 

Wpadnij do Nas i sam się przekonaj!

Odwiedź nasze social media